Od wielu lat  z sukcesami organizujemy różnego rodzaju pobyty dla firm. Wypoczynkowe, konferencyjne, szkoleniowe, mieszane.

Zapewniamy noclegi w komfortowych ogrzewanych pokojach  w budynku głównym, klimatyzowaną i ogrzewaną salę o powierzchni 300 metrów kwadratowych wyposażoną w sprzęt multimedialny, rzutniki, ekrany, projektory, nagłośnienie z mikrofonami, serwis kawowy i herbaciany z przekąskami  i z obsługą.

Posiadamy na miejscu animatorów oraz bogatą bazę rekreacyjną z boiskami, basenami zewnętrznymi, basenem krytym, saunami.

Pobyt firmy możemy wzbogacić atrakcjami zewnętrznymi takimi jak:
bale przy muzyce na żywo
występy artystów estradowych: pokazy iluzji , sztuki cyrkowej , koncerty muzycznych zespołów , pokazy barmańskie, baristyczne i kulinarne
rejsy statkami spacerowymi po morzu lub jeziorze
rejsy wędkarskie
spływy kajakowe
wycieczki rowerowe
wycieczki wozami konnymi
wycieczki quadami
paint-ball

Do każdej firmy podchodzimy indywidualnie z sercem i zaangażowaniem. Postaramy się zrealizować każdy pomysł i dołożymy wszelkich starań aby Państwa pobyt firmowy był wyjątkowy.

Naszymi gośćmi byli : Kancelaria Prezydenta RP, Ministerstwo Środowiska, Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, WWF Polska, Polska Grupa Farmaceutyczna SA, Chemirol SA, Poczta Polska, PKP Cargo, PKP Przewozy Regionalne, Oras SA, Auchan Polska, Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk", Azoty Puławy, Azoty Tarnów, Huta Miedzi Głogów, Bahlsen Polska, Kompania Piwowarska, Kompania Węglowa SA, CS Polska, Urząd Miasta i Gminy  Pobiedziska, Urząd Gminy Somonino, Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych w Warszawie i wielu innych. 

Słoneczny Pałac zaprasza  również na krótkie pobyty biznesowe w super cenie 95zł/doba.
Oferujemy nocleg ze śniadaniem w komfortowych pokojach oraz możliwość bezpłatnego korzystania z: krytego basenu ,saun parkingu i internetu.